Průmyslové podlahy

Podlahy do lehkých provozů

Jedná se například o podlahy do učeben, kabinetů, laboratoří, sušáren, skladů zdravotní techniky, archivů, ručních dílen apod., kde používáme technologie nátěrů, stěrek a jednonásobného vrstvení v barevném provedení s možností povrchové úpravy barevnými chipsy. Konečná úprava kopírující stávající podklad je buď hladká, nebo s mírným zdrsněním povrchu

Podlahy s lehkým a středně těžkým provozem

Jako jsou například výrobní dílny, garáže, skladovací haly, tkalcovny, strojní dílny, potravinářské provozy, velkosklady aj. Zde používáme technologie vrstvených litých úprav nebo stěrek polymermalty v barevném provedení konečné úpravy nášlapové vrstvy podlahy. Je možno provést bezsparou, hladkou, nebo mírně zdrsněnou protiskluznou úpravu podlahy v tl. 3-5 mm. Podlaha je odolná proti slabým roztokům kyselin, louhů, ropným produktům a má zdravotní atest.

Podlahy do těžkých provozů

Tyto podlahy se navrhují a pokládají všude tam, kde jsou kladeny vysoké požadavky na pevnost vtlaku, jako jsou např. strojní dílny, expediční rampy, strojní obrobny, slévárny, sklady hutních výrobků a železných materiálů aj. Povrchová úprava podlahy je provedena vrstvením několika vrstev polymermalty, nebo položením polymerbetonu z barevných písků s částečným uzávěrem povrchu transparentní pryskyřicí jako protiskluzná úprava, nebo jako hladká úprava s litou stěrkou v barevném provedení, v tl. 5-12 mm, dle požadavku na pevnost vtlaku a odolnost proti otěru.

Tahové a tlakové zkoušky s atestem

Na přání zákazníka je možno provést tahové a tlakové zkoušky stávající podlahy, nebo nově provedených povrchových úprav podlah.

                                      

KIPON - sídlo firmy

_1304895871.jpg

Kyjovská 1125
Havlíčkův Brod 580 02

Tel: 569 427 172
Fax: 569 429 439
Mob: 603 852 462

www.kipon.cz
kucera@kipon.cz

 

15. 6. Vít

Zítra: Zbyněk

Návštěvnost stránek

130751
Karel Kučera